C_PREVIEW_TEXT|*

Gravírování věnování do svatého valentýna

 

ZDARMA!

Hodinky Santala guardar


Máte rádi originální design a potrpíte si na detaily? Luxusní pánské hodinky Santala Guardar jsou vyrobeny ze santalového dřeva, které patří mezi ty nejlepší a nejkvalitnější na světě. To oceníte zejména na odolnosti a životnosti těchto luxusních hodinek. Jedinečné zdobení okraje ciferníku, vteřinová ručička a datum ozdobí zápěstí každého muže, který si potrpí na vysokou kvalitu.
Koupit

Pánská peněženka z kůže - hnědá


Tato peněženka je šita z kvalitní kůže, která dodává peněžence příjemný vzhled. K vnitřním úložným prostorám se dostanete po rozepnutí peněženky cvokem,
Koupit

Dřevěné hodinky Slenders santal

Nyní sleva 200 Kč

Milujete originální doplňky? Vsaďte na vysoce elegantní dřevěné hodinky Slenders Santal, které jsou vyrobeny z exotického santalového dřeva.
Koupit

Hodinky Slenders walnutVysoce originální dřevěné hodinky vyrobené z ořechového dřeva, které jim dodává na jejich jedinečnosti. Vyznačují se velmi precizním zpracováním a jsou poháněny kvalitním strojkem.  Ciferník s vteřinovkou i římskými číslicemi doplňuje jejich vysoce elegantní a decentní vzhled, který vás doslova nadchne.
Koupit

Dámská peněženka z kůže


Tato nádherná dámská peněženka je šita z kvalitní kůže, která dodává peněžence luxusní vzhled. K vnitřním úložným prostorám se dostanete po otevření peněženky, k dispozice jsou 2 kapsy na bankovky a kapsa na mince uzavíratelné zipem, v peněžence se rovněž nachází kapsy pro karty a doklady.
Koupit