Dřevěné hodinky

Dřevěné hodinky jsou osobitým doplňkem, ale i skvělým dárkem pro vaše blízké. Originální design, přírodní materiál a vysoce kvalitní zpracování, to jsou tři hlavní důvody, kvůli kterým si zamilujete dřevěné hodinky. Díky použití dřeva a rozdílnému rozmístění letokruhů, které má vždy jedinečnou kresbu, jsou vlastně každé hodinky opravdový unikát....

Dřevěné hodinky jsou osobitým doplňkem, ale i skvělým dárkem pro vaše blízké. Originální design, přírodní materiál a vysoce kvalitní zpracování, to jsou tři hlavní důvody, kvůli kterým si zamilujete dřevěné hodinky. Díky použití dřeva a rozdílnému rozmístění letokruhů, které má vždy jedinečnou kresbu, jsou vlastně každé hodinky opravdový unikát. Naše dřevěné hodinky jsou vhodné pro ženy i pro muže. Budou skvělým doplňkem ke každé příležitosti a zaujmete s nimi na první pohled.

Zobrazit

Dřevěné hodinky Počet produktů: 31

Podkategorie

  • Pánské hodinky

    Dřevo je již po celá staletí využíváno jako nepostradatelný materiál v mnoha odvětvích a šperky nejsou výjimkou. Ze dřeva se dají vytvořit hotová umělecká díla, kterými naše hodinky doopravdy jsou. Díky jedinečné kresbě letokruhů je každý kus hodinek zcela jasný originál. Pánské hodinky tak ukazují svou osobitou tvář i texturu a na světě nenajdete dva stejné kusy. Originalitu hodinek ocení každý osobitý muž, který si potrpí na doplňky. S našimi hodinkami uděláte jedinečný dojem a podtrhnete svůj osobitý styl.

  • Dámské hodinky

    Každá žena miluje šperky a doplňky, kam dámské dřevěné hodinky stoprocentně patří. Dřevo je v oboru šperkařství a doplňků používáno již po celá staletí. Dámské hodinky ze dřeva vytváří hotová umělecká díla. Díky jedinečné kresbě letokruhů je každý kus hodinek originálem. Dámské hodinky mají osobitý design a na světě nenajdete nikdy dva stejné kusy. Originalitu dámských hodinek ocení každá žena, která si potrpí na doplňky. Podtrhněte svůj osobitý styl s našimi dámskými hodinkami. Zaujmete s nimi na první pohled a získáte jedinečný a při tom praktický šperk.

na stránku
Zobrazeno 13 – 24 z 31 položek
Zobrazeno 13 – 24 z 31 položek